SākumsGalerijasDarbnīcasPērkPārdodMainaPakalpojumi

Darbnīcas:ŠūšanaAdīšanaTamborēšanaPērļošanaKonstruēšanaIzšūšanaMake-upManikīrs/pedikīrsKulinārijaCitiPērk:apģērbsapavirotaslietasaksesuārikosmētikacitiPārdod:apģērbsapavirotaslietasaksesuārikosmētikacitiMaina:apģērbsapavirotaslietasaksesuārikosmētikacitiPakalpojumi:vizāžistifrizierimanikīrs/pedikīrsskroptas/uzacisvaksācijamasiericiti

Vieglistilot.lv noteikumi.

Vispārīgie lietošanas noteikumi.

1. www.vieglistilot.lv (turpmāk – Vieglistilot.lv) piedāvā visiem interneta lietotājiem iespēju:

·   ievietot sludinājumus par apģērbu, apavu, rotaslietu un citu aksesuāru pirkšanu, pārdošanu un maiņu;

·   ievietot sludinājumu (-us) par pakalpojumiem, kas ir saistīti ar modi un stilu;

·   sadaļā „Darbnīca” iespējams ievietot savu stāstu, ieteikumus, fotogrāfijas vai video, kas palīdzētu citiem kāda meistardarba radīšanā;

·   izveidot galeriju un publicēt unikālas modes un stila fotogrāfijas;

·   pieteikties un piedalīties fotosesijā.

2. Reģistrēties, kā Vieglistilot.lv lietotājam, varat šeit. Pēc reģistrācijas tiek nodrošināta autorizēta piekļuve portālam. Visi reģistrētie Vieglistilot.lv lietotāju personas dati un korespondence tiek aizsargāta saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem. Autorizēta piekļūšana notiek, identificējot sevi ar lietotāja e-pasta adresi un paroli.

3. Visiem Vieglistilot.lv lietotājiem ir saistoši vispārējie portāla www.viegli.lv noteikumi, neatkarīgi no tā vai viņš ir vai nav šī portāla lietotājs.

4. Jūs jebkurā brīdī varat izbeigt savu dalību reģistrētā lietotāja statusā, dzēšot savus reģistrācijas datus.

5. Vieglistilot.lv ir tiesīgs jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt šos noteikumus un šīs izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās ir publicētas portālā www. vieglistilot.lv.

Foto/video.

1. Lai ievietotu foto/video failus, ir jāreģistrējas kā portāla www. vieglistilot.lv lietotājam.

2. Nedrīkst ievietot autortiesību, blakustiesību vai citu tiesību aizsargātus materiālus, ja vien materiālu ievietotājs nav šo tiesību īpašnieks vai arī viņam ir piešķirtas tiesības šos materiālus izplatīt.

3. Ievietojot foto/video failus, materiālu ievietotājs piekrīt, ka tie būs pieejami visiem portāla apmeklētājiem. Vieglistilot.lv negarantē, ka tehniski ievietotais foto fails netiks lejuplādēts un izmantots ārpus Vieglistilot.lv. Ievietojot foto/video failus, ievietotājs uzņemas pilnu atbildību par tā satura atbilstību Vieglistilot.lv noteikumiem un valsts likumdošanai. Materiāla ievietotājs Vieglistilot.lv ar materiāla ievietošanas faktu apstiprina, ka tas ir ievietotā materiāla autors vai ka tam ir nepieciešamā autora atļauja ievietot materiālus. Vieglistilot.lv lietotājs, kurš materiālus ievietojis, atbild par materiālos attēloto personu pretenzijām par materiālu ievietošanu un pretenzijām saistībā ar autortiesību un blakustiesību pārkāpumiem.

4. Vieglistilot.lv aizliegts ievietot:

·  foto/video failus, kas pārkāpj LR likumdošanu, kurina rasu vai starpnacionālo naidu, aizskar cilvēka cieņu, rosina uz pretlikumīgu rīcību vai satur pornogrāfiska satura ainas;

·   foto/video failus, uz kuriem ir attiecināmi autortiesību ierobežojumi.

5. Aizliegts reģistrēt lietotāju vārdus, kas satur:

·   personas kodu;

·   tālruņa numuru;

·   necenzētus vārdus, aicinājumus uz vardarbību, ir rasu naidu kurinoši vai citādi aizskarošu informāciju.

Aizlieguma pārkāpējiem tiks bloķēta piekļuve Vieglistilot.lv.

Foto  materiālu lietošanas kārtība notiek saskaņā ar LR autortiesību likumu un citiem LR normatīvajiem aktiem un sistēmas drošības un aizsardzības pasākumiem.

Autorizācija