SākumsGalerijasDarbnīcasPērkPārdodMainaPakalpojumi

Darbnīcas:ŠūšanaAdīšanaTamborēšanaPērļošanaKonstruēšanaIzšūšanaMake-upManikīrs/pedikīrsKulinārijaCitiPērk:apģērbsapavirotaslietasaksesuārikosmētikacitiPārdod:apģērbsapavirotaslietasaksesuārikosmētikacitiMaina:apģērbsapavirotaslietasaksesuārikosmētikacitiPakalpojumi:vizāžistifrizierimanikīrs/pedikīrsskroptas/uzacisvaksācijamasiericiti

Vieglistilot.lv ir portāls, kas palīdzēs Tev kļūt nevis modernam, bet stilīgam. Taču paturi prātā, kas viss tomēr ir atkarīgs no Tevis paša un spējas uzdrošināties.

Tāpēc vēlētos citēt Aleksandru Vasiļjevski :"Moderns un stilīgs - tie ir pilnīgi atšķirīgi jēdzieni. Mode ir pakļauta aizmirstībai, turpretim stils raugās mūžībā. Ne katra moderna sieviete ir stilīga, ne katra stilīga sieviete ir moderna. Mode vienmēr ir ļoti dārga, turpetim stils nav dārgs. Sieviete var būt pati stilīgākā bez liekiem tēriņiem. Bet var arī sapirkties visu, kas tiek pārdots modes galerijās, un vienalga būt bezgaumīga un vulgāra. Lai sieviete būtu stilīga, viņai nepieciešama gaume, bet gaume tiek pārmantota no paaudzes paaudzē. Ja jūsu vecmāmiņai bija laba gaume, arī jums tāda būs. Turpretīm cerēt, ka gaume uzradīsies trīsdesmit piecu gadu vecumā, vienkārši nav vērts."

Tādēļ, mīļās jaunkundzes, dāmas un, protams, arī stiprais dzimums, esat laipni gaidīti šajā portālā, lai pilnveidotu savu stilu un dotu padomus pārējiem.

Tagad ir izveidota jauna sadaļa - "Kulinārija" (Darbnīcā), jo baudīt garšīgus un stilīgi noformētus, vai pasniegtus, ēdienus arī ir stila neatņemama sastāvdaļa, jeb - stilīgi. Tādēļ aicinu visus kulinārijas mākslas meistarus pievienoties mums un veidot vidi, kur tērpu modes stils roku rokā iet kopā ar citiem stiliem un stilošanas veidiem.

Autorizācija